Product omschrijving
ZOAK BESTRATING
Na ZOAB in het asfalt is er ZOAK bestrating. De afkorting ZOAK staat voor Zeer Open Afval Keramiek, oftewel Zeer Open Afval Keramiek bestrating. Deze klinkers worden geproduceerd uit keramisch afval dat ontstaat bij het produceren van keramische tegels. Op deze manier krijgt dit afval een nieuw leven.
Tegenwoordig worden de weersinvloeden steeds extremer. Hierdoor neemt wateroverlast na een flinke regenbui toe, het is een steeds groter wordend probleem voor overheden. Straten en pleinen komen blank te staan bij een wolkbreuk met alle gevolgen van dien. De oplossing om meer groen door het aanleggen van groenstroken is simpelweg niet altijd mogelijk.
Daarom is er nu de ZOAK klinker. Deze keramische klinker is slijtvast en absorbeert regenwater ongelofelijk snel door het ZOAK principe (Zeer Open Afval Keramiek).
ZOAK trottoirtegels en klinkers
De ZOAK trottoirtegels en klinkers uit de Z-Series zijn uitermate geschikt als bestrating van openbare ruimtes en straten. De Z-Series bestrating is verkrijgbaar in zeven verschillende kleuren en in de volgende afmetingen:
- KF55 200x100x55 mm (660 stuks per pallet)
- KF70 200x100x70 mm (op aanvraag)
- Tegel 400x200x55 mm (176 stuks per pallet)
- Tegel 300x300x55 mm (153 stuks per pallet)
- Tegel 600x300x55 mm (84 stuks per pallet)
De ZOAK bestrating weegt +/- 100 kg per vierkante meter en wordt standaard geleverd in machinale pakketten.
ZOAK klinkers dienen gevoegd te worden met een kalkvrij invoegzand of -split zonder 0-fractie. Voordat de voegen volledig gevuld zijn dient deze minimaal drie keer te zijn ingeveegd en aangewaterd. Bij een passerende bestrating is ongeveer 10kg kalkvrije split/m2 benodigd. Door het verkeer zakt het materiaal dieper in de voeg waardoor enkele weken na aanleg opnieuw moet worden ingeveegd (zie onderhoudstabel). Een continu goed gevulde voeg voorkomt schades. Op verharding met een waterdoorlatende steen geen split achterlaten na het invegen. Door het harde splitmateriaal in combinatie met het gebruik kan de toplaag van de ZOAK sneller beschadigen. Ook kan het splitmateriaal verpulveren waardoor de ZOAK verstopt raakt.
Specificaties
| Artikelnummer | 382851 |
| Collectie | Waterdoorlatende bestrating |
| Kleur | Rood |
| Formaat | 10x20x5,5 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Dikte | 5,5 cm |
| Gewicht per m² | 100 Kg |
| Stuks per eenheid (m²) | 50 stuks/m² |
| Eenheden (m²) per verpakking | 13.2 m² |
| Materiaal | Keramiek |
|
Krasvastheid
|
|
Kleurvastheid
|
|
Niet geschikt voor trilplaat
|
|
Geschikt als oprit
|
Bestelling en betaling
Op onze website kun je enkel offertes aanvragen. Binnen één werkdag behandelen we je aanvraag.
Direct bestellen en betalen kan op onze website niet. Wij willen aanvragen eerst beoordelen op onder andere de volgende punten:
- Voorraad en levertijd. We koppelen deze aan je terug.
- Volledigheid van de aanvraag. Bij veel producten is het verstandig om aanverwante artikelen erbij te bestellen. Denk aan voegzand bij de tuintegels.
- Wij zullen hier indien van toepassing over adviseren. De beslissing is natuurlijk altijd aan jou.
Hebben we vragen of opmerkingen, dan nemen we contact met je op. Het orderproces verloopt dan als volgt:
- Als de bestelling duidelijk en compleet is, ontvang je van ons een orderbevestiging.
- Ga je akkoord, dan vragen we om een aanbetaling van 20% van het totaalbedrag.
- Het restbedrag kan bij levering aan onze eigen chauffeur voldaan worden (á contant of per pin, houd hierbij rekening met uw pinlimiet). Vindt de levering plaats middels een extern ingehuurd transportbedrijf (meestal van toepassing bij leveringen buiten onze regio) dan dient het volledige bedrag vóór levering voldaan te zijn.
- Zodra de (aan)betaling door ons ontvangen is, worden alle materialen klaargezet danwel besteld. Zodra de goederen verzameld zijn wordt, in overeenstemming met jou, een leverdatum afgesproken. Tijdstip van levering kan op voorhand niet vastgelegd worden. We verzamelen alle orders voor die dag en maken dan een zo economisch mogelijke route.
- De dag voor levering maken we de planning. U kunt aan het eind van deze dag, ca. 30 minuten voor sluitingstijd, even bellen en de geplande levertijd vernemen.
Levering
Wij proberen de aangeschafte materialen binnen 3 tot 10 werkdagen te leveren.
Wanneer er door ons een tijdsindicatie i.v.m. de levering wordt gegeven, kunnen hieraan geen rechten worden ontleend. L’Ortye behoudt zich het recht voor, wijzigingen in het routeschema aan te brengen bij onvoorziene gebeurtenissen. Houd hiermee rekening wanneer ‘derden’ materialen voor u verwerken! Zgn. wachturen kunnen dus niet aan ons doorberekend worden. Het is daarom handig om niet op de dag van verwerken de materialen te laten leveren maar enkele dagen van te voren.
Heb je vragen over levertijden/voorraden, neem dan gerust contact met ons op via het contactformulier. Bellen kan ook: 045 - 528 02 02.
- De materialen die je besteld hebt, lossen we naast de vrachtwagen. Uiteraard probeert de chauffeur de materialen zo dicht mogelijk bij de gewenste losplaats af te leveren. Uitgangspunt hierbij is, dat de chauffeur steeds schade aan (eigendom van) derden probeert te voorkomen. De chauffeur bepaalt ter plekke of de gevraagde losplaats bereikbaar is.
- Zorg dat er voldoende ruimte is op de leverplaats voor zowel de vrachtwagen als de producten.
- Laat de pakketten op een vlakke ondergrond plaatsen en stapel ze niet op elkaar.
- Controleer de producten bij aankomst op eventuele onvolkomenheden. Neem bij twijfel direct contact met ons op. Bij onvolkomenheden aan het product geldt namelijk; verwerken is accepteren.
- Als klant ben je verantwoordelijk voor de toegankelijkheid van de loslocatie. Klik hier voor meer informatie.
Zorg dat de materialen geruime tijd van tevoren worden geleverd, zodat je kunt controleren op eventuele transportschades en die tijdig kunt melden. Mocht er namelijk schade zijn ontstaan, dan hebben we nu nog tijd om e.e.a. op te lossen, zodat de verwerker niet vastloopt in de planning.
Transporttarieven
Transportkosten zijn altijd op aanvraag. Voor het bezorgen van tuinmaterialen worden namelijk verschillende transportmiddelen ingezet. Per product verschillen dus ook de transportkosten. Daarbij zijn deze vaak ook afhankelijk van de afstand tot ons magazijn.
Bij bezorgingen in de regio (< 20 km.) wordt er franco geleverd bij een orderbedrag vanaf € 1000,-. Uitgesloten van deze franco grens zijn alle losgestorte materialen, want hier hebben we aparte tarieven voor incl. levering. Tevens uitgesloten zijn materialen verpakt in BigBags, containers, statiegeldpallets en aanbiedingen. Moet er buiten onze regio van 20 km. geleverd worden, dan komt er een toeslag bij. Ook hanteren we een toeslag als er niet geleverd kan worden met regulier transport, dus als er extern vervoer moet worden ingehuurd of met een kleinere wagen gereden moet worden.
Eventueel kunt u bij ons gunstig een aanhanger huren, waarmee de goederen zelf afgehaald kunnen worden.




